Ogłoszenia parafialne 04.08.2019

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2019 r.

1. We wtorek 6 sierpnia wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Św. w Gołębiu o godz. 930i 1800 a w kaplicach w Borowej o 1700 a w Niebrzegowie o 1600
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja powszechna dla kółek różańcowych na miesiąc sierpień: Aby rodziny przez życie modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej ” szkołami wzrastania w człowieczeństwie „.
  3. Łączmy się duchowo z pielgrzymami z naszej archidiecezji, którzy wędrują na Jasną Górę również z naszymi intencjami wspierajmy ich naszymi modlitwami.
  4. W najbliższą sobotę 10 sierpnia ( II sobota miesiąca ) NABOŻEŃSTWO UWIELBIENIA JEZUSA I MARYI. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Gniezna, Lichenia i na grób ks. Popiełuszki. Termin 21 i 22 września. Koszt w zależności od ilości chętnych od 192 do 230 zł. Szczeguły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy !!!
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę plebanii : ul. Błotna 325 zł.
  7. Za tydzień ofiary jakie złożymy na tace przeznaczone będą na Caritas.
  8. Zachęcany do nabywania i lektury prasy katolickiej.