Ogłoszenia parafialne 06.05.2018

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 06.05.2018 r.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy doroczne uroczystości odpustowe ku czci Św. Floriana, jednego z patronów naszej parafii. Słowo Boże w dniu dzisiejszym głosi Ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja ewangelizacyjna dla kółek różańcowych na miesiąc maj: ” Aby wierni świeccy wypełniali swoją szczególną misję, wykorzystując swoje zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata. „
  3. Jutro w poniedziałek o godz. 1600 spotkanie dzieci klas III.
  4. W najbliższy piątek zapraszamy na godz. 1900 rodziców dzieci pierwszokomunijnych w celu posprzątania świątyni na uroczystość I Komunii Św. swoich dzieci.
  5. W sobotę o godz. 900 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci pierwszokomunijnych potem spowiedź dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych.
  6. W najbliższą środę msza św. zbiorowa a po niej nabożeństwo do M.B. Loretańskiej.
  7. W najbliższą sobotę msza św. z nabożeństwem uwielbienia. ( na dworze ).