Ogłoszenia parafialne 06.08.2017

1. Dziś wypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja ogólna dla kółek różańcowych na miesiąc sierpień: Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swojego geniuszu pomagali wszystkim odkrywać piękno świata stworzonego.
  3. Jutro w poniedziałek 7 sierpnia w regionalnej telewizji lubelskiej o godz. 18 zostanie wyemitowany film o naszej Gminie Puławy. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia ponieważ dużo materiału będzie o Gołębiu i naszej pięknej świątyni.
  4. Łączmy się duchowo z pielgrzymami z naszej archidiecezji, którzy wędrują na Jasną Górę również z naszymi intencjami wspierając ich naszymi modlitwami.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę plebanii.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone z ulic: Stacja Kolejowa 840zł., Błotna 740zł., Prosimy o pomoc w zebraniu ofiar z ulic Żuławy, Wiśniowa, Pocztowa, Folwarki.
  7. Zachęcany do nabywania i lektury prasy katolickiej.