Ogłoszenia parafialne 10.02.2019

V NIEDZIELA ZWYKŁA 10.02.2019 r.

1. Dzisiaj po każdej mszy św. zbierane są do puszki ofiary na fundusz wschodni.
  2. Rozpoczęły się ferie. Ponieważ w ferie dyżuruje tylko jeden ksiądz dlatego kancelaria przez najbliższe dwa tygodnie będzie czynna po ostatniej mszy św. wieczornej lub kontakt telefoniczny.
  3. Jutro 11 lutego będziemy obchodzili – ,,Światowy Dzień Chorego”. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy są przykuci do łóżka i cierpią z powodu choroby.
  4. W tym tygodniu wypada II środa m-ca. Zapraszamy na Mszę Św. zbiorową o godz. 18 a po niej na Nabożeństwo Loretańskie.
  5. Pod koniec maja br. par. Miłosierdzia Bożego w Puławach organizuje pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii ( Lourdes, La Salette, Montserrat, Barcelona ). Szczegółowe informacje w kancelarii par. Miłosierdzia w Puławach.