Ogłoszenia parafialne 10.09.2017

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2017 r.

1. Dziś obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej dziękując Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji.
  2. We czwartek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej okazji będziemy przeżywali na Skokach 70 rocznicę odnowienia trzech krzyży. Zapraszamy na mszę św. do kaplicy w Borowej na godz. 1600.
  3. W najbliższy czwartek kancelaria nie będzie czynna.
  4. We wtorek 19 września po mszy św. wieczorowej spotkanie z rodzicami dzieci klas III które będą się przygotowywały do I Komunii Św.
  5. We środę msza św. zbiorowa i nabożeństwo ku czci M.B. Loretańskiej.
  6. W najbliższą niedzielę w Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach o godz. 1600 rozpocznie się spotkanie popielgrzymkowe.