Ogłoszenia parafialne 10.12.2017

II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2017 r.

1. W dniu dzisiejszym po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na msze św. roratnie sprawowane w dni powszednie. Poniedziałek, środa, piątek godz. 18 a wtorek, czwartek, sobota godz. 630 w DOMKU LORETAŃSKIM. ( Są wolne intencje na roraty o 630; we wtorek, czwartek i sobotę będą losowane szopki które dzieci otrzymają na własność).
  3. W najbliższą środę Msza Św. zbiorowa i Nabożeństwo do MB Loretańskiej. A dzisiaj obchodzimy liturgiczne wspomnienie MB Loretańskiej. Bardzo serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedziele rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe, które mają nas przygotować na święta Bożego Narodzenia. Rekolekcje poprowadzi Ks. Piotr Kieniewicz.
  5. Za tydzień uczniowie naszej szkoły oraz Puławskie Hospicjum im. Matki Teresy po każdej mszy św. będzie prowadziło coroczną kwestę na rzecz Puławskiego Hospicjum Matki Teresy z Kalkuty rozdając sianko na stół wigilijny. Będzie można również nabyć kalendarz na rok 2018 a także krówki i pierniczki o nazwie „Smak nadziei”.
  6. W najbliższą środę 13 grudnia zapraszamy do szkoły w Borowej na godz. 16 na Jasełka.
  7. W najbliższą środę 13 grudnia przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy o modlitwie za ofiary stanu wojennego oraz polecajmy Bożej Opatrzności naszą ojczyznę.
  8. Są do nabycia świece adwentowe. Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  9. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na budowę plebanii przy okazji roznoszenia opłatka : ul. Błotna 490 zł, ul. Pocztowa 850 zł. z Niebrzegowa 700 zł. z Niecieczy 360 zł. z ul. Puławska 1427 zł. z ul. Żuławy 1098 zł. z ul. Folwarki 1915 zł. z ul. Krzywa, Urocza, Czarnieckiego 1435 zł. Borowa 2615 zł Skoki 1760 zł.