Ogłoszenia parafialne 11.03.2018

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11.03.2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Konrad Żyśko. W poniedziałek i wtorek Msze św. z nauką dla dorosłych będą odprawiane o godz. 930 i 1800. Spotkania dla gimnazjum i klasy VII SP o godz. 800 a dla dzieci ze szkoły podstawowej klasy I-VI o godz. 1100. We wtorek dniem spowiedzi zakończymy nasze rekolekcje.
    Spowiedź dla dorosłych od godz. 900 i 1730, młodzież będzie miała spowiedź od godz. 745 a dzieci ze szkoły podstawowej od godz. 1030.
    Ofiary, jakie w tym dniu złożymy na tacę przeznaczone są do dyspozycji Rekolekcjonisty.
    W kaplicy w Borowej Msze o godz. 1200 i 1700 a w Niebrzegowie o godz. 1600. Spowiedź we wtorek 30 minut przed Mszą św.
  2. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy nie mogą sami przybyć do świątyni abyśmy mogli odwiedzić ich ze spowiedzią i komunią św. w najbliższy piątek 16 marca ( od godz. 8 rano ).
  3. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 ,w Niebrzegowie we środę o godz. 1600, a w Borowej w piątek o godz. 1630.
    W niedzielę po mszy św. o godz. 1200 Gorzkie Żale. Wszystkich parafian zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni: 100 zł od członkiń Koła Żywego Różańca z ul. Żuławy na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. Przez najbliższe dwie niedzielę przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. W tym miesiącu wypada kolejna zbiórka ofiar na budowę plebanii. Zwracam się z ogromną prośbą do radnych, przedstawicieli grup modlitewnych i odważnych ludzi dobrej woli o przeprowadzenie tej zbiórki. Zeszyty są do wzięcia w zakrystii.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.