Ogłoszenia parafialne 11.06.2017

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 11.06.2017 r

 

  1. We czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w tradycji nazywana „Boże Ciało”. W tym dniu Msze św. w Kościele parafialnym : o godz. 1000 z uroczystą procesją do czerech ołtarzy i o godz. 1700. Prosimy o przygotowanie ołtarzy na trasie procesji, która przejdzie ulicami Żuławy, Boczna i Folwarki. Zapraszamy dziewczynki z przedszkola, klas II i III oraz IV do sypania kwiatków. Jednocześnie proszę wszystkich o kwiatki do sypania na procesję. Kosz na kwiaty będzie stał przed wejściem do kościoła. O pomoc w zorganizowaniu i zabezpieczeniu procesji zwracamy się do ochotniczych straży pożarnych z naszej parafii. Ofiary, jakie w tym dniu złożymy na tacę przeznaczone będą na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.
  2. Mszę św. w kaplicach w Borowej i Niebrzegowie w tym dniu odprawimy o godz. 800.
  3. Próba dla dzieci, które będą przeżywały rocznicę swojej I Komunii Św. oraz dla dziewczynek sypiących kwiaty we wtorek po mszy o godz. 1800.
  4. W Uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 1000 dzieci z klas czwartych będą obchodzić swoją rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  5. We środę spowiedź dla dzieci i rodziców przed komunią rocznicową o godz. 1700.
  6. We środę Nabożeństwo Loretańskie o godz. 1800.
  7. W tym roku w ostatnią niedzielę sierpnia będziemy przeżywali w naszej parafii dożynki powiatowe. Z tej racji bardzo proszę o przygotowanie wieńca dożynkowego mieszkańców ” Piask”
  8. Bóg zapłać za już złożone ofiary na budowę plebanii.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 


Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *