Ogłoszenia parafialne -14.04.2019 – NIEDZIELA PALMOWA

NIEDZIELA PALMOWA 14.04.2019 r.

1. W zakrystii są do kupienia chlebki dobroci na stół wielkanocny. Niech pieniądze przeznaczone na ich zakup będą wyrazem naszego wsparcia dla dzieł CARITAS.
  2. W Wielki Czwartek Mszą Wieczerzy Pańskiej rozpoczniemy obchody Triduum Paschalnego. W czwartek liturgię będziemy sprawować: w kaplicach o godz. 1600
    a w Gołębiu o godz. 1800
    . Po liturgii adoracja w ciemnicy indywidualna.
  3. W Wielki Piątek liturgię będziemy sprawować: w kaplicach o godz. 1500 a w Gołębiu o 1700 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej a o godz. 1800 Liturgia Męki Pańskiej.
    Ofiary jakie złożymy na tacę tego dnia zostaną przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Zachęcamy do adoracji Grobu Pańskiego.
  4. Serdecznie zapraszamy do trzymania straży przy grobie Pana Jezusa Harcerzy oraz Ochotnicze Straż Pożarne z miejscowości należących do naszej parafii.
  5. W Wielką Sobotę poświecenie pokarmów. W Gołębiu o godz. 900, 1000, 1100, 1200. Drugi Ksiądz będzie świecił pokarmy w Borowinie o godz. 900, Matygi godz. 915, Borowa godz. 930 i 1030 Niebrzegów godz. 1000, Wólka Gołębska godz. 1100.
  6. W sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej. Przychodzimy ze świecami, które między innymi będą nam potrzebne w czasie obrzędu odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.
    W kaplicach liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 1800 a w Gołębiu o godz. 2000.
  7. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – Msza św. z procesją Rezurekcyjną w Gołębiu o godz. 600. Dalej porządek mszy św. niedzielny .
    Zapraszamy do wzięcia udziału w procesji rezurekcyjnej wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne z naszej parafii.
  8. W Poniedziałek Wielkanocny porządek nabożeństw niedzielny a taca przeznaczona na KUL.
  9. W Niedzielę Wielkanocną oraz w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie mszy św. o godz. 1700 !
  10. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Edukacji Kultury i Sportu „ WSPÓLNIE „ organizuje w dniach 13-20 lipca 2019 w Zawoji w Beskidzie Żywieckim obóz rekolekcyjno-wypoczynkowy. Informacje w gablocie.
  11. Bóg Zapłać za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego.
  12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Małym Gościu dodatek płyta Cd. Piosenki Arki Noego.