Ogłoszenia parafialne 14.07.2019

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019 r.

1. Trwają zapisy na 41 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze.
    Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł.
    Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy
    ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  2. Zwracam się z prośbą o rozpoczęcie kolejnej zbiórki ofiar na budowę nowej plebanii.
    Bardzo serdecznie proszę o pomoc w jej przeprowadzeniu. Zeszyty są w zakrystii.
    Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary dotychczas złożone i proszę o dalszą życzliwość.
  3. Jednocześnie pragnę poinformować że mamy już pozwolenie na rozpoczęcie budowy.
    Chciałbym aby budowa rozpoczęła się jak najszybciej.
  4. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii ks. Łukasza Gronia z Ukrainy.
    Będzie zbierał ofiary na utrzymanie swoje i parafii.
  5. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub
    po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).