Ogłoszenia parafialne 15.07.2018

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.07.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Trwają zapisy na 40 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  2. Rozpoczynamy kolejną zbiórkę ofiar na budowę nowej plebanii. Bardzo serdecznie proszę o pomoc w jej przeprowadzeniu. Zeszyty są w zakrystii. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary dotychczas złożone i proszę o dalszą życzliwość.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym  innego terminu. ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii oraz dostępne na stronie internetowej ).
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane