Ogłoszenia parafialne 15.09.2019

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu.
    Ogarniamy modlitwą dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach,
    by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości.
    Po mszy będą zbierane do puszki ofiary na ” Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu „.
  2. Dzisiaj w naszej szkole o godz. 15 rozpocznie się kolejna edycja Europejskich Dni Dziedzictwa.
    Serdecznie zapraszamy!!!
  3. Dzisiaj o godz. 16 spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Gniezna i Lichenia.
  4. We wtorek 17 września przeżywamy 80 rocznicę sowieckiej napaści na Polskę w 1939 r.
  5. We środę 18 września wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży.
  6. We środę na godz. 1900 zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania.
  7. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.
  8. Zakończyła się kolejna zbiórka ofiar na budowę plebanii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary i tym którzy je zbierali.
  9. Pragnę przypomnieć, że wszelkie prace, które mają być wykonywane przy grobach na naszym cmentarzu muszą być zgłaszane w kancelarii parafialnej. Przypominam, że brama wjazdowa na cmentarz jest tylko od ulicy Czarnieckiego.