Ogłoszenia parafialne 16.07.2017

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2017 r.

 

Informacje duszpasterskie:

  1. Trwają zapisy na 39 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze. Zapisy w kancelarii parafialnej.
    Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu
    ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  2. Rozpoczynamy drugą zbiórkę ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę państwa radnych i członków wspólnot, oraz inne osoby chętne do pomocy o pomoc w jej przeprowadzeniu. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary z poprzedniej zbiórki i proszę o dalszą życzliwość.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *