Ogłoszenia parafialne 16.09.2018

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.09.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ogarniamy modlitwą dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości. Po mszy będą zbierane do puszki ofiary na
    ” Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu „.
  2. Dzisiaj na mszy o godz. 9.30 będziemy gościć Orkiestrę Dętą Gminy Żytno. Po mszy krótki koncert.
  3. Również dzisiaj po mszy o godz. 12 uroczyste nadanie największemu placowi Gołębia nazwy
    ” Skwer Niepodległej ” a o godz. 15 w naszej szkole podstawowej koncert patriotyczny ” Gołąb dla Niepodległej ” w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  4. Również po mszy o godz. 12 będzie można złożyć ” podpis dla Niepodległej.
  5. Jutro 17 września przeżywamy 79 rocznicę sowieckiej napaści na Polskę w 1939 r.
  6. We wtorek 18 września wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży.
  7. Za tydzień po mszy o godz. 18 w Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach odbędzie się spotkanie pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.