Ogłoszenia parafialne 16.12.2018

III NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018 R.

1. Bardzo serdecznie zapraszamy na msze św. roratnie sprawowane w dni powszednie. Poniedziałek, środa, piątek godz. 18 z myślą o dzieciach a także codziennie o 630
    w DOMKU LORETAŃSKIM dla wszystkich.
  2. Za tydzień w niedzielę 23 grudnia zapraszamy wszystkich parafian na godz. 18 do sali w remizie na wspólną ” Gołębską Wigilie”.
    Jednocześnie prosimy o pomoc w jej zorganizowaniu.
  3. W wigilię 24 grudnia o godz. 8 odprawimy mszę św. zbiorową za zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Kartki z imionami naszych zmarłych prosimy przynosić w ciągu całego tygodnia oraz bezpośrednio przed mszą w poniedziałek.
  4. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana nie będzie mszy św. o godz. 17.
  5. Sprawy kancelaryjne związane z chrztami w święta prosimy załatwić do piątku włącznie. Kancelaria codziennie od 16.
  6. Zapraszamy na świąteczny program artystyczny pt. ” Europo, nie możesz żyć bez Boga” do szkoły w Borowej dnia 19 grudnia (środa) na godz. 1700.
  7. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na budowę plebanii przy okazji roznoszenia opłatka.
  8. W zakrystii są jeszcze do kupienia świece wigilijne Caritas.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W obu tygodnikach są dodatki. W Niedzieli odblaski a w Gościu płyta z kolędami. Jest również nowy numer Małego Gościa.