Ogłoszenia parafialne 17.09.2017

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ogarniamy modlitwą dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości. Po mszy będą zbierane do puszki ofiary na ” Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu „.
  1. Jutro 18 września wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży. Rozpoczynamy dzisiaj kwartalne dni modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców oraz VI Tydzień Wychowania. Pamiętając, że dzieci i młodzież to przyszłość Kościoła i narodu i że wszyscy jesteśmy zobowiązani do troski o młode pokolenie.
  1. Dzisiaj 17 września przeżywamy 78 rocznicę sowieckiej napaści na Polskę w 1939 r.
  1. We wtorek 19 września po mszy św. wieczorowej spotkanie z rodzicami dzieci klas III które będą się przygotowywały do I Komunii Św.
  1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich na 25 Europejskie Dni Dziedzictwa do Remizy OSP w Gołębiu na godz. 1500
  1. Po każdej Mszy Św. zapraszamy dzieci po Ziarno!
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *