Ogłoszenia parafialne 18.02.2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2018 r.

Informacje duszpasterskie :

 1. Tak jak było ogłaszane przyjechał do nas ks. Tomasz Milo misjonarz z Ukrainy (ze Lwowa) i będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej wspólnoty tuż przy wyjściu będzie stał z puszką za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 2. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu. Włączmy się w głębokie przeżycie tego czasu przez intensywniejszą modlitwę osobistą i wspólnotową. Serdecznie zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach, a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.
 3. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne i tak:
  Droga Krzyżowa w Gołębiu w Piątek o godz. 1730.
  W kaplicach: w Niebrzegowie w środę godz. 1600,  w Borowej w piątek o godz. 1630.
  Gorzkie Żale w niedzielę: w Gołębiu po Mszy św. o godz. 1200 .
  W Kaplicach po Mszach św.
 4. W każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu oraz za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji można uzyskać odpust zupełny.
 5. Narzeczonych, którzy pragną w tym roku zawrzeć sakrament małżeństwa informujemy że od najbliższej soboty po mszy o godz. 1800 rozpoczniemy cykl konferencji przygotowujących do sakramentu małżeństwa.
 6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej jest do nabycia Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.