Ogłoszenia parafialne 18.03.2018 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. W najbliższym tygodniu nie będzie nabożeństw Drogi Krzyżowej tak jak zwykle ponieważ w najbliższy piątek odprawimy to nabożeństwo dla całej parafii. Rozpoczniemy naszą Drogę Krzyżową o godz. 20 przed kościołem i przejdziemy ulicami : Pocztowa, Podwierzbie, Ogrodowa i Puławska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa, podczas której obchodzimy pamiątkę uroczystego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy. Do kościoła przychodzimy z palmami, które będziemy święcić na początku każdej Mszy Św. Przed mszą o godz. 12 gromadzimy się na skwerku przed główną bramą do kościoła. Tam poświęcimy palmy i uroczystej procesji wejdziemy do kościoła.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  4. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowej plebanii : ul. Wiśniowa 910 zł.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.