Ogłoszenia parafialne 18.06.2017

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2017 r.

 

Informacje duszpasterskie:

  1. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarną z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1700 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1600.
  3. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Dlatego o godz. 800 zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców na mszę św. dziękczynną.
  4. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców Niebrzegowa do czyszczenia i malowania ogrodzenia kaplicy w piątek 23 czerwca na godz. 1500 a w sobotę 24 czerwca na godz. 800.
  5. Wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty na 80 Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd z naszego dekanatu 2 lipca (powrót tego samego dnia w nocy). Informacje i zapisy u ks. Jakuba Filipowicza z parafii Św. Brata Alberta w Puławach.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Małego Gościa.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *