Ogłoszenia parafialne 18.08.2019

XX  NIEDZIELA ZWYKŁA 18.08. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Za tydzień w niedzielę 25 sierpnia odbędą się w KUROWIE DOŻYNKI POWIATOWE. MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA TEGOROCZNE ZBIORY BĘDZIE ODPRAWIONA O GODZINIE 1200.
    Serdecznie zapraszamy !!! Szczegółowy program na plakatach.
  2. W sobotę 24 sierpnia odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, które rozpoczną się o godz. 10 na stadionie w Kurowie.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Gniezna, Lichenia i na grób ks. Popiełuszki. Termin 21 i 22 września. Koszt w zależności od ilości chętnych od 192 do 230 zł. Szczeguły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy !!!
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach  zaprasza do skorzystania z bezpłatnego programu profilaktycznego  pt. Profilaktyka  i diagnostyka jelita grubego wpodregionie puławskim” realizowanego w Pracowni Endoskopowej naszej Placówki. 

Program skierowany jest do:

  • • pacjentów w przedziale wiekowym 50-65 lat 
  • • osoby w wieku 40-65 lat bez objawów raka jelita grubego, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego pierwszego stopnia (rodzica, rodzeństwo, dzieci) z rakiem jelita grubego 
  • Osoby w wieku 25-65 lat z rodziny HNCC lub FAP(z  zespół Lyncha) w tym przypadku konieczne jest skierowanie z poradni genetycznej.

Zachęcamy do sprawdzenia swojego zdrowia poprzez badanie kolonoskopii  a także pozyskania  wiedzy z zakresu działań prozdrowotnych. 

 Wszelkie informacje na temat programu  dostępne są  w Biurze Projektu SP ZOZ w Puławach-  Sekretariat Medyczny tel.  81 45-02-277 . 


Polecane