Ogłoszenia parafialne 19.05.2019

V NIEDZIELA WIELKANOCY  19.05.2019 r.

1. Dzisiaj o g. 19.00 w sali teatralnej kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego pt.: „Rewolucja totalnej wolności” w reżyserii Jarosława Mańki ze słowem wstępnym prof. Mieczysława Ryby. Film traktuje o historii, przyczynach, przebiegu i skutkach przewrotu kulturowego, którego erupcja nastąpiła wiosną 1968 roku i trwa do dzisiaj.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy codziennie na majówki.
  3. Za tydzień w niedzielę 26 maja Dzień Matki. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszych mam.
  4. W najbliższy piątek 24 maja ks. Bp Artur Miziński udzieli młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania na mszy o godz. 18. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziców, rodziny kandydatów do bierzmowania oraz wszystkich parafian.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek godz. 1600 i w czwartek godz. 1600
  6. Spowiedź przed bierzmowaniem we środę o godz. 16.
  7. Bóg zapłać za już zebrane ofiary na nową plebanię : Ul. Wiśniowa 650 zł, ul. Polna 980 zł. Zostało jeszcze kilka ulic.
  8. Serdecznie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest Mały Gość.