Ogłoszenia parafialne 19.11.2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2017 r.

1. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
    Ta uroczystość kończy rok kościelny.
  2. Za tydzień na mszy św. o godz. 9 zostaną poświęcone opłatki. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich radnych i osób, którym nie są obojętne sprawy naszej parafii aby pomogli roznieść do domów opłatek. Ofiary jakie złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na budowę nowej plebanii. Opłatki będą do odebrania w zakrystii.
  3. Zakończyliśmy trzecią zbiórkę ofiar na budowę plebanii. Wielkie z serca płynące Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom i tym którzy te ofiary zbierali.
  4. Zakończyliśmy tegoroczne wypominki. Bóg Zapłać za wspólną modlitwę.
  5. Za tydzień taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna od 16 do 16.45.