Ogłoszenia parafialne 2.04.2018

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2.04.2018 r.

Informacje duszpasterskie :

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za pomoc w przygotowaniu naszej parafii do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie dziękuję paniom i panom oraz Ks. Piotrowi za przygotowanie ciemnicy, grobu i dekoracji świątecznych. Dziękuję pani Barbarze za posprzątanie świątyni. Dziękuję strażakom z Ochotniczej Straży z Gołębia i Niebrzegowa za straż przy Grobie Pańskim oraz udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękuje harcerzom z naszej parafii za straż przy Grobie Pańskim. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Piotrowi za wszelką pomoc a właściwie za przygotowanie całego Triduum Paschaalnego. Dziękuje Panu organiście, panu kościelnemu i służbie liturgicznej za piękną oprawę liturgiczną i pomoc w organizacji tych uroczystości. Wszystkim, którzy pomogli nam abyśmy w tak uroczysty sposób mogli przeżywać wydarzenia paschalne wspólnie z Ks. Piotrem składam jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Składam wielkie Bóg Zapłać za przygotowanie kaplic w Borowej i Niebrzegowie do świąt. Za posprzątanie i dekoracje. Dziękuje Ochotniczej Straży Pożarnej z Borowej i Skoków za straż przy Grobie Pańskim.
  3. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  4. Najbliższa niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. W nasze parafii mamy relikwie św. S. Faustyny i ks. Sopoćko dlatego po każdej mszy w przyszłą niedzielę będzie można uczcić te relikwie przez ucałowanie.
  5. Pierwszy Piątek m-ca chorzy.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.