Ogłoszenia parafialne 2.06.2019

WNIEBOWSTĄPIENIE -VII NIEDZIELA WIELKANOCNA-2.06.2019 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja papieska dla kółek różańcowych na miesiąc czerwiec: Za kapłanów, aby poprzez skromność i pokorę życia angażowali się w czynną służbę wobec najbiedniejszych.
  2. Dziś po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na świątynie Opatrzności Bożej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek m-ca. po mszy wieczorowej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W tym tygodniu z racji pierwszego piątku m-ca odwiedzimy chorych w naszej parafii w zwykłym porządku od godz. 8 rano.
  5. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  6. Bóg zapłać za już złożone ofiary na budowę plebanii : Ul. Folwarki 1320 zł, Ul. Boczna, Cicha i Wesoła 320 zł, ul. Krzywa, Czarnieckiego i Urocza 1135 zł, ul. Zamojska i Spacerowa 650 zł, ul. Żuławy 1140 zł oraz Matygi 620 zł.
  7. Stowarzyszenie Puławskie Pielgrzymki Rowerowe zaprasza do udziału w XI pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę, w dniach od 29 czerwca do  6 lipca 2019 r. pod hasłem: „W mocy Ducha Świętego”. Trasa pielgrzymki będzie liczyła ok. 600 km i będzie przebiegać przez liczne sanktuaria m. in.  Kałków-Godów, Święty Krzyż, Gidle i narodowe sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze. Koszt pielgrzymki to 580 zł.
  8. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 5 czerwca 2019 r. o godz. 19:30 w sali na plebani par. MB Różańcowej w Puławach.