Ogłoszenia parafialne 2.07.2017

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2.07.2017 r.

 

Informacje duszpasterskie:

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja ogólna dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec: ” Aby nasi bracia, którzy oddalili się od wiary, mogli również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego. „
  2. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych odwiedzimy we czwartek od 8 Wólka Gołębska i Gołąb a w piątek Borowa, Skoki, Borowina, Matygi, Niebrzegów i Nieciecz.
  3. Rozpoczęły się zapisy na 39 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału. Zapisy w kancelarii. Koszt 75 zł.
  4. Trwają zapisy na kurs języka angielskiego. Kurs jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o kontakt z p. dyrektorem Gminnego Ośrodka kultury – Gołąb, ul. Folwarki 1 luz z przewodniczącą Koła Emerytów.
  5. Przypominamy że dzisiaj w Górze Puławskiej gminny festyn „Święto Truskawki”
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *