Ogłoszenia parafialne 2.09.2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 2.09.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja powszechna na m-c wrzesień dla kółek różańcowych :
  Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.
 2. W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz wspierania nauki chrześcijańskiej”. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary .
 3. Jutro uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msze Św. w kościele parafialnym i w kaplicy w Borowej o godz. 800.
 4. W najbliższą niedzielę 9 września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową, ku czci Narodzenia NMP związaną z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego oraz z dziękczynieniem za tegoroczne zbiory.
 5. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza O godz. 1630 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1700 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu.
 6. W najbliższy piątek 7 września o godz. 1830 będziemy mogli wysłuchać koncertu organowego w wykonaniu pana dra Pawła Wróbla. Podobnie jak w maju będzie to pierwszy punkt naszych uroczystości odpustowych. Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przybycia.
 7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Chorych odwiedzimy w zwykłym porządku od godz. 8 rano. Po południu spowiedź od godz. 1730.
 8. W tym tygodniu wypada także I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.
 9. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii. Zbiórkę zakończyliśmy dwa tygodnie temu. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom i tym którzy te ofiary zbierali.
 10. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2019 rok.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Małego Gościa.

Polecane