Ogłoszenia parafialne 20.10.2019

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019 r.

 

Informacje duszpasterskie:

  1. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  2. Dzisiaj przed naszym kościołem AKCJA ZNICZ. Dzieci z naszej szkoły wraz z nauczycielami będą sprzedawały znicze z których dochód przeznaczony jest na Hospicjum Matki Teresy.
  3. W tych dniach docierają do naszych domów koperty z wypominkami wypełnione prosimy składać na tacę ewentualnie do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Jacka Borowca pracującego na Białorusi. Był już naszym gościem. Głosił rekolekcje. Będzie zbierał ofiary na potrzeby swojej parafii. Zechciejmy go wesprzeć w dobroci serca.
  5. Nasza parafia otrzymała od naszego rodaka ks. Tomasza Cybuli jako jego VOTUM za 25 lat kapłaństwa relikwie św. Jana Pawła II a od jego parafian relikwiarz. Za tydzień po każdej mszy św. będzie można oddać cześć relikwiom przez ucałowanie. Za ten wspaniały dar składamy wielkie Bóg Zapłać.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane