Ogłoszenia parafialne 21.07.2019

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.07.2019 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Trwają zapisy na 41 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu
  ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
 3. Rozpoczęliśmy kolejną zbiórkę ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę państwa radnych i członków wspólnot, oraz inne osoby chętne do pomocy o pomoc w jej przeprowadzeniu. Są jeszcze w zakrystii zeszyty do wzięcia
  ( Błotna, Zamojska, Matygi, Żuławy ).
 4. Bóg Zapłać z ofiary na nową plebanię.
 5. We czwartek lub w piątek rozpoczniemy prace ziemne pod fundamenty plebanii.
 6. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu.
  ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).
 7. Z racji wspomnienia Św. Krzysztofa 25 lipca w przyszłą niedziele po mszach św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce na parkingu przed kościołem.
 8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane