Ogłoszenia parafialne 22.07.2018

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.07.2018 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwają zapisy na 40 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł.
    Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  3. Rozpoczęliśmy kolejną zbiórkę ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę państwa radnych i członków wspólnot, oraz inne osoby chętne do pomocy o pomoc w jej przeprowadzeniu.
    Są jeszcze w zakrystii zeszyty do wzięcia.
  4. Bóg Zapłać z ofiary już złożone na nową plebanię z : ul. Folwarki , ul. Boczna, Cicha i Wesoła .
  5. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu.
    ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).
  6. Z racji wspomnienia Św. Krzysztofa 25 lipca w przyszłą niedziele po mszach św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce na parkingu przed kościołem.