Ogłoszenia parafialne 22.10.2017

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2017 r.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
  2. Dzisiaj przed naszym kościołem AKCJA ZNICZ. Dzieci z naszej szkoły będą sprzedawały znicze z których dochód przeznaczony jest na Hospicjum Matki Teresy w Puławach.
  3. W tych dniach docierają do naszych domów koperty z wypominkami wypełnione prosimy składać na tacę ewentualnie do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Bóg zapałać za ofiary składane na nową plebanie : z Matyg 640 zł. ul. Błotna 490 zł., ul. Ogrodowa i Podwierzbie 1070 zł., z ul. Folwarki 1390 zł., z ul. Krzywej, Czarnieckiego i Uroczej 1200 zł.