Wiadomości Ogłoszenia parafialne 22.12.2019

Ogłoszenia parafialne 22.12.2019

IV NIEDZIELA ADWENTU 22.12.2019 R.

1. Dzisiaj na godz. 18 zapraszamy na wspólną ” Gołębską Wigilię ” do sali w remizie.
  2. We wtorek wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zadbajmy o tradycyjną, katolicką oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech podczas wigilii w naszych domach nie zabraknie modlitwy, lektury fragmentu Pisma Św. z drugiego rozdziału ewangelii Św. Łukasza ( 2 rozdział ) mówiącego o narodzinach Chrystusa oraz wspólnego rodzinnego kolędowania.
  3. W wigilię o godz. 930 msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
  4. Msza św. pasterska w Gołębiu zostanie odprawiona o godz. 2400.
    W kaplicach pasterkę odprawimy o godz. 2230.
    Ofiary, które złożymy na tacę podczas pasterek przeznaczone zostaną na „Fundusz obrony życia”.
  5. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana porządek mszy świętych niedzielny ale nie będzie mszy św. o godz. 17.
  6. Są jeszcze świece Caritas.
  7. W tym tygodniu 28 grudnia ( sobota ) rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Od godz. 9 odwiedzimy mieszkańców ul. Folwarki. Ofiary jakie będziemy składać przy okazji kolędy zostaną przeznaczone na budowę plebanii.
  8. W czasie wizyty duszpasterskiej Msze św. na tygodniu będą odprawiane według zamówionych intencji w godzinach porannych. Nie będzie też czynna kancelaria parafialna wszystkie sprawy proszę załatwiać w godzinach od 1330 do 1430 lub po telefonicznym uzgodnieniu.
  9. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w kościele i w kaplicach wszystkim, którzy poświęcają swój czas abyśmy w odpowiedniej atmosferze przeżywali święta.
  10. Zachęcamy do kupowania i lektury prasy katolickiej. W obu tygodnikach są świąteczne dodatki. Jest także Mały Gość.