Ogłoszenia parafialne 23.06.2019

IX NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 r.

Informacje duszpasterskie :

1. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  3. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  4. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu kancelaria parafialna nie będzie czynna w normalnych godzinach urzędowania tak jak w ciągu roku. Wszystkie sprawy kancelaryjne o ile będzie to możliwe prosimy załatwiać po ostatniej Mszy Św. wieczorowej lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone jak również znajdują się na stronie internetowej.
  5. Informujemy że na drzwiach zawsze wisi informacja co do funkcjonowania kancelarii i osoby pełniącej dyżur.
  6. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700.
  7. Bóg zapłać za już złożone ofiary na budowę plebanii : Wólka Gołębska 2717 zł. Łączna kwota 17715 zł.
  8. Wielkie z serca płynące Bóg Zapłać tym którzy te ofiary zbierali.