Ogłoszenia parafialne 23.07.2017

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2017 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek ofiary jakie złożymy przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Trwają zapisy na 39 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze. Zapisy w kancelarii parafialnej.
    Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu
    ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  3. Rozpoczęliśmy drugą zbiórkę ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę państwa radnych i członków wspólnot, oraz inne osoby chętne do pomocy o pomoc w jej przeprowadzeniu. Zeszyty są do wzięcia w zakrystii. Została zebrana ofiara z Borowiny 800zł. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary z poprzedniej zbiórki i proszę o dalszą życzliwość.
  4. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  5. Z racji wspomnienia Św. Krzysztofa 25 lipca w przyszłą niedziele po mszach św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce na parkingu przed kościołem.