Ogłoszenia parafialne 23.12.2018

1. Dzisiaj na godz. 18 zapraszamy na wspólną ” Gołębską Wigilię ” do sali w remizie.
  2. Jutro wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech podczas wigilii w naszych domach nie zabraknie modlitwy, lektury fragmentu pisma św. z drugiego rozdziału ewangelii Św. Łukasza mówiącego o narodzinach Chrystusa oraz wspólnego rodzinnego kolędowania.
  3. Jutro w wigilię o godz. 800 msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
  4. Msza św. pasterska w Gołębiu zostanie odprawiona o godz. 2400. W kaplicach pasterkę odprawimy o godz. 2230.
    Ofiary, które złożymy na tacę podczas pasterek przeznaczone zostaną na „Fundusz obrony życia”.
  5. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana porządek mszy świętych niedzielny ale nie będzie mszy św. o godz. 1700.
  6. Jest do zabrania Betlejemskie Światełko Pokoju.
  7. Zakończyliśmy kolejną zbiórkę ofiar na nową plebanię z racji roznoszenia opłatka.
    Jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom oraz tym, którzy podjęli trud roznoszenia opłatka składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Są jeszcze świece Caritas.
  9. W tym tygodniu 28 grudnia ( piątek ) rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.
    Piątek 28.12.2018 od godz. 9 Nieciecz i Niebrzegów.
    Sobota 12.2018 od 9 ul. Puławska.
    Poniedziałek 31.12.2018 od godz. 9 Borowina i Matygi.

Ofiary jakie będziemy składać przy okazji kolędy zostaną przeznaczone na budowę plebanii.
  10. W czasie wizyty duszpasterskiej Msze św. na tygodniu będą odprawiane według zamówionych intencji w godzinach porannych. Nie będzie też czynna kancelaria parafialna wszystkie sprawy proszę załatwiać w godzinach od 1330 do 1430 lub po telefonicznym uzgodnieni.
  11. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowych w kościele i w kaplicach wszystkim, którzy poświęcają swój czas abyśmy w odpowiedniej atmosferze przeżywali święta.
  12. Zachęcamy do kupowania i lektury prasy katolickiej. W obu tygodnikach są świąteczne dodatki.
    W niedzieli obrzęd wieczerzy wigilijnej i śpiewnik kolędowy oraz kolędy na płycie Cd. Ryszarda Rynkowskiego i kalendarz papieski na 2019r.,
    natomiast w Gościu niedzielnym tylko obrzęd wieczerzy wigilijnej.
    Niedziela 10zł, Gość Niedzielny 8zł.