Ogłoszenia parafialne 24.03.2019

III NIEDZIELA Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

1. Jutro 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele o godz. 930 i 1800. W kaplicach : w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700. Uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia.
    Życie – wielki dar Stwórcy – jest święte od poczęcia w łonie matki aż do śmierci, domaga się poszanowania i obrony. Pamiętajmy, że nikt oprócz Pana Boga nie ma nad nim władzy.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Postarajmy się już dziś zaplanować tak przyszły tydzień by jak najlepiej przeżyć czas, który ma nas przygotować do Świąt Wielkanocnych. Rekolekcje poprowadzi                               ks. Krzysztof Krzaczek.
  3. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 ,w Niebrzegowie we środę o godz. 1600, a w Borowej w piątek o godz. 1630. W niedzielę po mszy św. o godz. 1200 Gorzkie Żale. Wszystkich parafian zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  4. Już w najbliższy piątek tj. 29.03. po raz piąty  wyruszy z Lublina Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą  św. pod przewodnictwem ks. bp Mieczysław Cisło w k-le Nawrócenia św. Pawła o godz. 19.00. Chętni mogą zgłaszać się poprzez stronę www.edk.lublin.pl. Szczegóły na plakatach.
  5. W sobotę 6 kwietnia będziemy mogli w naszej świątyni podziwiać i przeżyć
    ” Misterium Męki Pańskiej” w wykonaniu Grupy Artystycznej z Mosznej oraz Chóru Szczygiełki Feniks. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na godz. 1830.
  6. Bóg zapłać za ofiary na nową plebanię : Ul. Cicha, Boczna i Wesoła 370 zł. ul. Wiśniowa 770 zł, ul. Ogrodowa 760 zł.
  7. Zachęcamy do udziału w wakacyjnym obozie rekolekcyjno-wypoczynkowym organizowanym przez Stowarzyszenie Wspólnie w pięknych okolicach Beskidu Żywieckiego, w terminie 13-20 lipca 2019. Nie zabraknie ciekawych atrakcji dla najmłodszych i bezpiecznych wrażeń dla młodzieży. Szczegóły na plakacie w gablocie przy kościele.