Ogłoszenia parafialne 24.09.2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2017 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1600, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie dzieci z klas trzecich, które w tym roku pragną przystąpić do Pierwszej Komunii Św. Na tym spotkaniu min. zostaną poświęcone różańce dla dzieci.
  3. We środę o godz. 1600 zbiórka ministrantów i lektorów w kościele w Gołębiu, a o 1600 we wtorek w kaplicy w Borowej. Serdecznie zapraszamy również nowych kandydatów.
  4. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby seminarium duchownego w Lublinie.
  5. Bardzo serdecznie prosimy o wzięcie zeszytów na kolejną zbiórkę ofiar na budowę plebanii. Prośbę tę kierujemy szczególnie do radnych i członków grup modlitewnych oraz tych, którzy chcą pomóc w tym trudnym dziele.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *