Ogłoszenia parafialne 25.02.2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dziś jest druga Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 w Niebrzegowie we środę o                       godz. 1600 a w Borowej w piątek o godz. 1630. W niedzielę po mszy św. o godz. 1200 Gorzkie Żale. Wszystkich parafian zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  3. Nasze rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali w dniach 11 – 13 marca.
  4. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach oraz tych wszystkich, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Oni często na wzór Chrystusa cierpią prześladowania i płacą najwyższą cenę z własnego życia dla odkupienia innych braci. Ofiarami do puszek zbieranymi przez wolontariuszy przed kościołem wspieramy misjonarzy i wszelkie dzieła misyjne. Niech to będzie wyraz naszej solidarności i wymierny udział w misji ewangelizacyjnej Kościoła.
  5. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Odwiedzimy chorych w naszej parafii wg stałego porządku od godz. 800.
    Spowiedź w kościele parafialnym od godz. 1730.
  6. Odbył się turniej piłki nożnej lektorów i ministrantów dekanatu puławskiego nasza drużyna lektorów zdobyła 2 miejsce zwycięzcom gratulujemy.
  7. W każdy pierwszy czwartek miesiąca po ostatniej mszy św. wieczorowej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja do godz. 2000 zachęcamy do modlitwy. Pamiętajmy w  modlitwie o święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. 
  8. Serdecznie zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.