Ogłoszenia parafialne 25.06.2017

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2017 R.

 

Informacje duszpasterskie:

 

  1. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  2. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu kancelaria parafialna nie będzie czynna w normalnych godzinach urzędowania tak jak w ciągu roku. Wszystkie sprawy kancelaryjne o ile będzie to możliwe prosimy załatwiać po ostatniej Mszy Św. wieczorowej lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone jak również znajdują się na stronie internetowej.
  3. We czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700.
  4. W sobotę o godz. 1800Msza Święta z uwielbieniem Jezusa i Maryi.
  5. Za tydzień 2 lipca w Górze Puławskiej odbędzie się 7 Święto Truskawki. Rozpocznie się ono mszą św. o godz. 12 na stadionie. Pan wójt bardzo serdecznie zaprasza a ja ze swej strony bardzo zachęcam ponieważ jest to święto całej gminy a my jesteśmy jej częścią.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na remont plebani: 2×100 zł.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *