Ogłoszenia parafialne 26.08.2018

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 26.08.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. W tym tygodniu w sobotę wypada 1 września. To 79 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie za poległych w kampanii wrześniowej w obronie naszych granic, o poległych na wszystkich frontach i pomordowanych w obozach.
  2. W poniedziałek 3 września uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zachęcamy dzieci, młodzież i rodziców do przygotowania się do tego wydarzenia również poprzez przystąpienie do spowiedzi. Będziemy spowiadali pół godziny przed każdą mszą św.
  3. W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia na godz. 1800
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę nowej plebani. Z ul. Piaskowa, Spacerowa, Stacja Kolejowa 740 zł.
  1. Dzisiaj ofiary do puszek Caritas przeznaczone są na przybory szkolne dla dzieci akcja nosi nazwę ,,Tornister pełen uśmiechu” Bóg zapałać za złożone ofiary.
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane