Ogłoszenia parafialne 26.11.2017

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ta uroczystość kończy rok kościelny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu – czas, w którym mamy się przygotować się do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Postarajmy się dobrze wykorzystać ten szczególny czas.
  3. Dzisiaj zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w dostarczeniu opłatków do naszych parafian. Ofiary jakie złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na budowę nowej plebanii. Opłatki będą do odebrania w zakrystii.
  4. W tym tygodniu ponieważ wypada pierwszy piątek m-ca odwiedzimy chorych w naszej parafii wg stałego porządku od godz. 8.
  5. Od przyszłej niedzieli będą także do kupienia świece wigilijne, niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  6. Dzisiejsza  taca przeznaczona jest na seminarium.
  7. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy w kościele. Ofiary jakie będziemy składać w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tego okresu będą przeznaczone na opłaty związane z ogrzewaniem naszego kościoła parafialnego.