Ogłoszenia parafialne 27.08.2017

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2017 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Dożynki Powiatowe. To święto plonów rozpocznie się mszą św. o godzinie 1200.
  2. W tym tygodniu w piątek wypada 1 września. To 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o poległych w kampanii wrześniowej w obronie naszych granic, o poległych na wszystkich frontach i pomordowanych w obozach.
  3. W najbliższy piątek wypada także pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na spowiedź św. na godz. 1730. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty
    dzieci i młodzież rozpoczynającą w poniedziałek 4 września nowy rok szkolny.
  4. Z racji pierwszego piątku m-ca odwiedzimy naszych chorych. We czwartek od 800 Wólka Gołębska i Gołąb a w piątek od 800 Borowa, Skoki, Borowina, Matygi, Niebrzegów i Nieciecz.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę nowej plebani.