Ogłoszenia parafialne 27.10.2019

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27.10.2019 r.

1. W piątek będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych.
    Msze św. w Gołębiu: o godz. 930 w kościele, a o godz. 1200 Msza św. na cmentarzu grzebalnym.
    Przed Mszą św. na cmentarzu o godz. 1130 różaniec za zmarłych. Po Mszy św. procesja po cmentarzu grzebalnym z modlitwami za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Zgromadźmy się jak najliczniej na tej uroczystej Eucharystii na cmentarzu. Nie będzie mszy o godz. 1700.
  2. W kaplicach Msze św. dla osób, które nie mogą wziąć udziału we Mszy św. na cmentarzu o godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
  3. W sobotę 2 Listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny.
    Msza św. o godz. 9.30 na cmentarzu z procesją
    i o godz.18.00 w kościele. 17.30 różaniec za zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła i naszej parafii.
  4. Prosimy zadbać o porządek na cmentarzu i o uregulowaniu opłat za wywóz śmieci.
  5. We czwartek kończy sie miesiąc październik, m-c modlitwy różańcowej. Bóg zapłać rodzicom i dziadkom za udział dzieci w nabożeństwach różańcowych.
  6. Ponieważ pierwszy piątek m-ca wypada w Uroczystość Wszystkich Świętych dlatego odwiedzimy chorych z naszej parafii w najbliższy czwartek od godz. 8 wg zwykłego porządku.
  7. Od poniedziałku 4 listopada będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu w modlitwie wypominkowej naszych zmarłych. W Gołębiu w dni powszednie o godz. 1730 ,a w kaplicach: w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630. W Niebrzegowie we środy o godz. 1600.