Ogłoszenia parafialne 28.01.2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj po każdej mszy św. zbieramy ofiary do puszki na opiekę, leczenie i rehabilitacji Doroty Olszewskiej, która od listopada 2016 r pozostaje w śpiączce z powodu niedotlenienia mózgu.
  2. Rozpoczęły się ferie. Ponieważ w ferie dyżuruje tylko jeden ksiądz dlatego kancelaria przez najbliższe dwa tygodnie będzie czynna po ostatniej mszy św. wieczornej lub kontakt telefoniczny.
  3. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 w Borowej o godz. 1700. Ofiary jakie złożymy w tym dniu na tace przeznaczone będą na zakony kontemplacyjne.
  4. W tym tygodniu z racji pierwszego piątku m-ca odwiedzimy chorych w naszej parafii. Ponieważ w piątek wypada święto M.B. Gromnicznej dlatego we środę od godz. 800 według stałego porządku odwiedzimy chorych z Wólki Gołębskiej oraz z całego Gołębia a we czwartek od godz. 800 z Borowej, Skoków, Matyg, Borowiny, Niebrzegowa i Niecieczy.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary, jakie złożymy na tacę przeznaczone będą na ogrzewanie naszego kościoła.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.