Ogłoszenia parafialne 28.05.2017

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 28.05.2017 r.

1. Jutro o godz. 1830 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  2. W najbliższą sobotę Nabożeństwo Uwielbienia Jezusa i Maryi.
  3. We czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec, w którym w szczególny sposób oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w Gołębiu i w kaplicach będziemy odmawiać po Mszach Świętych.
  4. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych z Gołębia i Wólki Gołębskiej odwiedzimy we czwartek od 800 a pozostałych chorych normalnie w piątek od 800.
  5. Zostały jeszcze zeszyty z ulic : Polna, Zamojska i Spacerowa, Ogrodowa i Podwierzbie, Wiśniowa, Pocztowa, Folwarki, Żuławy, Piaskowa i Słoneczna i Stacja oraz Matygi.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest jeszcze Mały Gość.