Ogłoszenia parafialne 28.07.2019

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2019 r.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy oraz błog. pojazdów ( na parkingu ) z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców.
  2. W najbliższym tygodniu w sobotę 3 sierpnia wyrusza 41 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo.
  3. W tym tygodniu wypada 1-szy czwartek m-ca. Po mszy ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najśw. Sakramentu.
  4. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych odwiedzimy w piątek od 800 Wólka Gołębska i Gołąb ( cały )
    a w sobotę Borowa, Skoki, Borowina, Matygi, Niebrzegów i Nieciecz.
  5. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. Został jeszcze jeden zeszyt z Matyg.
  6. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu.
    ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).
  7. Bóg zapłać za dwie ofiary na ornaty. Jedna od rodziny z Borowej a druga od małżeństwa ze Skoków.