Ogłoszenia parafialne 28.10.2018

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 28.10.2018 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. We czwartek będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w Gołębiu: o godz. 930 w kościele, a o godz. 1200 Msza św. na cmentarzu grzebalnym.
  Przed Mszą św. na cmentarzu o godz. 1130 różaniec za zmarłych. Po Mszy św. procesja po cmentarzu grzebalnym z modlitwami za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Zgromadźmy się jak najliczniej na tej uroczystej Eucharystii na cmentarzu. Nie będzie mszy o godz. 1700.
  W kaplicach Msze św. dla osób, które nie mogą wziąć udziału we Mszy św. na cmentarzu o godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
 2. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 9.30 na cmentarzu z procesją i o godz.18.00 w kościele. 17.30 różaniec za zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła i naszej parafii.
 3. Prosimy zadbać o porządek na cmentarzu ( przypominamy że śmieci wyrzucamy tylko do kontenera ) i o uregulowaniu opłat za wywóz śmieci.
 4. Dzisiaj przed naszym kościołem AKCJA ZNICZ. Dzieci z naszej szkoły będą sprzedawały znicze z których dochód przeznaczony jest na Hospicjum Matki Teresy.
 5. We środę kończy sie miesiąc październik, m-c modlitwy różańcowej. Bóg zapłać rodzicom i dziadkom za udział dzieci w nabożeństwach różańcowych.
 6. Ponieważ w pierwszy piątek m-ca wypada Dzień Zaduszny dlatego odwiedzimy chorych w naszej parafii w najbliższą sobotę od godz. 8 wg zwykłego porządku. Na spowiedź pierwszo-piątkową zapraszamy do kościoła od godz. 1700.
 7. Od piątku będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. O godz. 1730 różaniec a o 1800 Msza św. za polecanych w wypominkach. W sobotę z  Wólki Gołębskiej nr 1 – 60, w poniedziałek 5.11.2018 z Wólki Gołębskiej nr 61 – 112. W kaplicach: w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630.
  W Niebrzegowie we środy o godz. 1600.
 8. Bóg zapałać za ofiary składane na nową plebanie .
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane