Ogłoszenia parafialne 29.07.2018

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.07.2018 r.

1. W najbliższym tygodniu w piątek 3 sierpnia wyrusza 40 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo.
  2. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych odwiedzimy w piątek od 800 Wólka Gołębska i Gołąb ( cały ) a w sobotę Borowa, Skoki, Borowina, Matygi, Niebrzegów i Nieciecz.
  3. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę prosimy o  pomoc w jej przeprowadzeniu. Składając serdeczne Bóg zapłać  prosimy o dalszą życzliwość.
  4. Bóg Zapłać za ofiary na nową plebanię : z ul. Wiśniowej 930 zł, Ogrodowa – Podwierzbie 880zł., Polna 870zł.,                                     Krzywa-Czarnieckiego-Urocza 1080zł,. Zostały jeszcze zeszty z ul. Puławskiej-Zofii Kossak i Pocztowej.
  5. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).