Ogłoszenia parafialne 29.09.2019

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019 r.

1. Dzisiaj po Mszy o godz. 17 spotkanie Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w każdą środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Chorych odwiedzimy w zwykłym porządku od godz. 8 rano. Po południu spowiedź od godz. 1700.
  4. W tym tygodniu wypada także I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.
  5. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii .
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Małego Gościa.