Ogłoszenia parafialne 29.10.2017

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.10.2017 r.

1. We środę będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w Gołębiu: o godz. 930 w kościele, a o godz. 1200 Msza św. na cmentarzu grzebalnym.
    Przed Mszą św. o godz. 1130 różaniec za zmarłych. Po Mszy św. procesja po cmentarzu grzebalnym z modlitwami za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzy.
    Zgromadźmy się jak najliczniej na tej uroczystej Eucharystii na cmentarzu. Nie będzie mszy o godz. 1700 W kaplicach Msze św. dla osób, które nie mogą wziąć udziału we Mszy św. na cmentarzu o godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
  2. We czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 9.30 na cmentarzu z procesją i o 18.00 o godz. w kościele.
    O 17.30 różaniec za zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła i naszej parafii.
  3. Prosimy zadbać o porządek na cmentarzu i uregulowanie opłat za wywóz śmieci.
  4. We wtorek kończy sie miesiąc październik – m-c modlitwy różańcowej. Bóg zapłać rodzicom i dziadkom za udział dzieci w nabożeństwach różańcowych. W przyszłą niedzielę
    na mszy o godz. 12 zakończenie nabożeństw różańcowych dla dzieci czyli rozdanie drobnych upominków.
  5. W najbliższy piątek od godz. 8 odwiedzimy chorych w naszej parafii wg zwykłego porządku. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na spowiedź św. na godz. 1730.
  6. Od piątku będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. O godz. 1730 różaniec a o 1800 Msza św. za polecanych w wypominkach. W najbliższy piątek z  Wólki Gołębskiej
    nr 1 – 60, w sobotę z Wólki Gołębskiej nr 61 – 112. W kaplicach: w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630: i tak w najbliższy piątek Skoki. W Niebrzegowie w środy o godz. 1600.
  7. Bóg zapałać za ofiary składane na nową plebanie : z ul. Kolejowej i Lotnisko 1000 zł.
  8. Są jeszcze kalendarze „Maryjne” na 2018 rok.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dodatek. Jest nowy numer Małego Gościa.