Ogłoszenia parafialne 3.06.2018

IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3.06.2018 r.

Informacje duszpasterskie :

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja ogólna dla kółek różańcowych na miesiąc czerwiec: Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.
  2. Dziś po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na świątynie Opatrzności Bożej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  5. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  6. Bóg zapłać za już złożone ofiary na budowę plebanii.
  7. Wielkie z serca płynące Bóg Zapłać tym którzy te ofiary zbierali.
  8. Została jeszcze tylko ulica Zamojska.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.